• Kategorie
  • Szukaj
  • MIRALS przysmaki treningowe

Przysmaki treningowe czyli treserki dla psa

Przysmaki treningowe dla psa popularnie określane  jako treserki dla psa to najważniejsze przysmaki w życiu psa, szczególnie w młodym wieku. Każdy opiekun psa wie, jak ważnym elementem w procesie nauki jest właściwa motywacja. A najbardziej motywująca jest właściwa nagroda dla psa czyli  najlepszy smakołyk. Przysmaki treningowe stworzone zostały w celu dbania o najlepszą motywację psa. Właściwe przysmaki treningowe potrafią zdziałać cuda. A najlepsze przysmaki treningowe w treningu psa to aromatyczne przysmaki z samego mięsa. Przekąski treningowe Mirals dla psa dostępne są w wielu wersjach smakowych. W naszym rankingu przysmaków treningowych najpopularniejsze rodzaje przysmaków to królik, kaczka i jeleń. Dla wielu psów przysmak numer 1 to królik.

 

Najlepsze przysmaki treningowe

Jak wybrać przysmaki

Jaka jest charakterystyka przysmaku treningowego? Na wybór przysmaków treningowych dostosowanych do preferencji psa warto poświęcić trochę uwagi. Jakość smaczków treningowych ma ogromne znaczenie. Aromatyczne przysmaki treningowe do nagradzania psa będą najlepszym wyborem. Zdecydowanie  lepiej sprawdzają się miękkie smaczki dla psa, ponieważ pies nie musi ich gryźć co może rozpraszać jego uwagę podczas treningu.

Treserki dla psa powinny być także małe, takie na przysłowiowy raz, co także sprzyja koncentracji psa na wykonywaniu zadania. Małe kawałki smaczków najlepiej sprawdzają się także jako przysmak  treningowy dla szczeniaka. Małe wielkościowo nagrody dla psa będą także świetne jako codzienne przysmaki dla małego psa. Dla małych psów smakołyk wielkości 1-2 cm będzie świetną nagrodą treningową i codziennym przysmakiem. Od opiekunów wiemy, że Mirals to często wybierane przysmaki  dla chihuahua.

Wśród przysmaków treningowych przeznaczonymi dla psa najwspanialszymi przysmakami będą przysmaki mięsne. Psy preferują przysmaki  mięsne. Stosując przysmaki treningowe wybieraj te, które mają dużo mięsa. W ofercie Mirals znajdziesz przysmaki treningowe z wielu gatunków mięs. Do popularniejszych przysmaków treningowych należy przysmak z królika i przysmak z kaczki. Może także te smaki to ulubione przysmaki treningowe Twojego psa? Poza tym smakołyki treningowe z mięsa to zdrowe uzupełnienie diety psa.

Naturalne przysmaki treningowe

I bardzo ważna kwestia. Najlepsze smaczki treningowe to zdrowe smaczki. Muszą to być zdrowe przysmaki dla psa. Zaproponowanie psom przekąsek naturalnych, bez sztucznych dodatków, bez konserwantów, bez wzmacniaczy smaku czy aromatu. Wiele przysmaków ma zbędne dodatki, niepotrzebne psu. Warto przeglądać przysmaki treningowe i zwracać uwagę na skład. Przy naturalnym smakołyku treningowym Twój pies wykaże się większa motywacją. Dlatego warto zaproponować psu naturalne smakołyki i naturalne przysmaki treningowe. W trakcie wybierania przysmaków treningowych zwróć uwagę, aby wybrać przysmaki treningowe bezzbożowe.

Smakołyki treningowe dla psa alergika

Jeśli potrzebujesz specjalnych przysmaków treningowych, bo Twój pies nie toleruje popularnych mięs, w ofercie Mirals znajdziesz przysmaki dedykowane psom z wrażliwym układem pokarmowym jak przysmaki ze strusia czy kangura. Te przysmaki treningowe pozwolą na trening psu z nietolerancjami na typowe źródła białka. W przypadku psa alergika wybór odpowiednich smaczków treningowych ma ogromne znaczenie dla jego zdrowia.

Jakie przysmaki treningowe dla szczeniaka?

Smaczki treningowe dla szczeniąt

To okres w którym przysmak treningowy dla psa  odgrywa kluczową rolę. Spośród najróżniejszych przysmaków dostępnych na rynku warto postawić na jakość smaczków treningowych Przysmaki treningowe dla szczeniaka muszą być zdrowe, smaczne, aromatyczne i motywować psa do wykonywania zadań. Najlepiej wybrać dla psa naturalne przysmaki, a suszone mięso 100% w małych kawałeczkach to najzdrowszy wybór. Przysmaki treningowe MIRALS są na tyle miękkie, że możesz je podzielić na mniejsze kawałki.  Będą dobrą nagrodą treningową dla szczeniaka. To idealne przysmaki dedykowane psom w młodym wieku.  

Przysmaki do treningu psa

Otrzymujemy pytania o przysmaki dla psa do tresury. Uważamy, że trenujemy z naszymi psami i absolutnie ich nie tresujemy, dlatego nie używamy określenia smakołyki do tresury psa i tym podobnych. To z szacunku i miłości do naszych czworonożnych. W naszym sklepie znajdziesz przysmaki do treningu i szkolenia psa, nie tresury psa. Dla optymalnego wykorzystania przysmaków treningowych podajemy psu przysmaki pokrojone na mniejsze kawałki. W naszym sklepie znajdziesz przysmaki treningowe o wysokich właściwościach odżywczych przysmaki treningowe , które skradną podniebienie Twojego psa. To przekąski treningowe, które zmotywują psa do wykonania najtrudniejszego polecenia. Przecież chodzi o to, aby dla psa treningowe zadania stały się przyjemnością.

Przy podawaniu psu przysmaków pamiętaj o stałym dostępie do świeżej wody. Podawanie psu przysmaków treningowych to dodatkowa porcja kalorii. Ilości przysmaków dostosuj do wielkości i poziomu aktywności Twojego psa. Treningowe przysmaki to także kalorie. Pamiętaj, aby przy podawaniu przysmaków treningowych koniecznie zmniejszyć ilość podawanej karmy, aby nie doprowadzić do nadwagi psa.