• Kategorie
  • Szukaj
  • DOG'S LOVE Senior karma dla starszych psów

Od kiedy karma dla psa seniora ?
W miarę jak nasi futrzaści przyjaciele się starzeją, zalecamy podawanie im karmy seniorów DOG'S LOVE od wieku około 10 lat. Nasza karma dla starszych psów obejmuje dwie precyzyjnie dobrane odmiany, które są optymalnie dostosowane do potrzeb żywieniowych starszych psów i są również idealne dla psów wrażliwych na składniki odżywcze z nietolerancjami.
Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu do 4%, odmiana „Senior Pute Light” to dobra karma dla psów z nadwagą i idealny wybór do wspierania kontroli wagi u starszych psów.

Jaka karma dla starszych psów będzie najlepsza?
Wielu opiekunów zastanawia się czym karmić starego psa. Mokra karma dla starszego psa będzie bardziej odpowiednia i łatwiej przyswajalna. Karma dla starszych psów powinna mieć dużą  duża zawartość mięsa mięśniowego, różnorodny wybór owoców i warzyw oraz wykorzystywać naturalne, odpowiednie dla gatunku składniki - najlepiej, aby wszystkie surowce były jakości spożywczej, np. jako kompletne karmy DOG'S LOVE. Dobra karma dla psów nie zawiera sztucznych dodatków, aromatów ani atraktantów, nie zawiera glutenu ani zbóż - na przykład ziemniaki lub pseudozboża są optymalnym źródłem energii we wszystkich naszych menu DOG'S LOVE. Wysokiej jakości oleje uzupełniają naszą zbilansowaną, kompletną karmę dla futrzastych przyjaciół i optymalnie pokrywają zapotrzebowanie na nienasycone kwasy tłuszczowe! Dzięki szczegółowemu opisowi tak jak w przypadku DOG'S LOVE, na pierwszy rzut oka widać, jakie składniki zawiera.

Ile karmy potrzebuje mój starszy pies i jakie są zalecenia dotyczące karmienia mokrą karmą dla seniora?

Zalecana ilość karmy zależy w dużej mierze od indywidualnych potrzeb starszego psa. Dla wszystkich produktów DOG'S LOVE na opakowaniu znajduje się tabela żywienia obliczona z lekarzami weterynarii. Wszystkie podane wartości są orientacyjne i zależą od wieku, poziomu aktywności, rasy i potrzeb osobistych. W przypadku mokrej karmy DOG'S LOVE Senior ilość zależy od aktualnej wagi psa.