• O premium4animals.pl

Psy i koty to członkowie naszych rodzin i najbliżsi przyjaciele. Z miłości do nich i troski o ich zdrowie sklep zoologiczny  premium4animals.pl  oferuje tylko produkty najwyższej i sprawdzonej  jakości.

Wszystkie karmy, przysmaki i gryzaki dobrane są tak, aby zapewniały psom i kotom długie życie w zdrowiu i komforcie. Akcesoria i zabawki są bezpieczne oraz wspierają rozwój i kondycję Pupila.    

Z wysokiej jakości składników powstają karmy o wysokiej biodostępności i przyswajalności, dlatego w naszej ofercie znajdują się także karmy ekologiczne lub powstałe przynajmniej częściowo ze składników ekologicznych.  

Szczególnie szeroką ofertę mamy dla psów z alergiami i o wrażliwym układzie pokarmowym. Opiekunowie wrażliwych psów znajdą u nas karmy i przysmaki z rodzajów białek będących  rzadkim czynnikiem uczulającym jak owady, kangur, kozina, konina, struś, wielbłąd lub czyste filety ryb.   

Sklep premium4animals.pl  prowadzony jest przez importera wyłącznego i dystrybutora na Polskę marek: Renske, Dr.Berg, Icepaw, Rockster, Tenetrio i Mirals. Dlatego w sklepie znajduje się pełna oferta produktów tych marek, niedostępna w całości w innych sklepach.       

Wybieramy do współpracy producentów traktujących z szacunkiem zasoby naturalne, dbających o dobrostan zwierząt hodowlanych i zrównoważone połowy. Wiemy, że nasi Klienci doceniają także stosowanie biodegradowalnych opakowań oraz opakowań łatwych do segregowania odpadów.  

W naszej firmie od samego początku wybieramy przyjazne środowisku i energooszczędne rozwiązania. Ograniczamy do minimum zużycia papieru, dlatego wprowadziliśmy elektroniczny obieg dokumentów i wysyłkę faktur online. Jeśli jest koniecznie drukowanie materiałów jak etykiety produktowe to drukujemy je na paierze wyprodukowanym w 15% z rolnoprzemysłowych produktów ubocznych i w 40% z poużytkowego papieru z recyklingu. Używamy papierowej taśmy klejącej, wykorzystujemy uszkodzone kartony jako wypełnienie paczek i wiele, wiele więcej , bo wierzymy, że suma małych gestów i działań ma ogromne znaczenie dla przyszłości naszej Planety.

Cokolwiek jako Opiekun wybierzesz w naszym sklepie  będzie to dobry i zdrowy wybór. A dla nas najważniejsze  jest to, że tysiące psów i kotów pokochało nasze zdrowe smaki i wracają ponownie. Dziękujemy:)