• Kategorie
  • Szukaj
  • WOW Natural Dentals gryzaki dentystyczne

Pielęgnacja zębów psa prostsza niż myślisz

Czy wiesz, że możesz w łatwy sposób pomóc swojemu psu w utrzymaniu zdrowych i czystych zębów?

80% wszystkich psów może mieć problemy z zębami! Psy rzadko lubią szczotkowanie zębów, często jest to dla nich stresujące doświadczenie. Jeśli nie udaje Ci się czyszczenie zębów psa tradycyjnymi metodami szczoteczką i pastą, wykorzystaj gryzaki WOW Natural Dentals, a pielęgnacja zębów psa stanie się łatwa, przyjemna  i ….smaczna dla psa.


Codzienne spożywanie WOW NATURAL DENTALS trwale przyczyni się do poprawy zdrowia zębów Twojego psa. Jak to działa?

Gryzaki WOW Natural Dentals zawierają najlepsze składniki, które w naturalny sposób pomagają zmniejszyć odkładanie się płytki nazębnej. To m.in. owoce granatu o udowodnionej badaniami skuteczności.  
Dodatkowo opracowaliśmy specjalny kształt gryzaków oraz  elastyczną, odporną na długie żucie strukturę, które szczególnie skutecznie wspomagają czyszczenie zębów. W ten sposób można usunąć resztki jedzenia, a dziąsła są również masowane i ukrwione podczas żucia.
Tylko 1 sztuka dziennie a poprawisz zdrowie zębów swojego psa i zapewnisz silne podstawy dla zdrowego życia psa.


Czy wiesz, że codzienne czyszczenie zębów u psa  może pomóc psom zachować zdrowie i szczęście?

Bo zdrowie zaczyna się w …jamie ustnej!  Stany zapalne, które rozwiną się wskutek braki higieny zębów są groźne dla całego organizmu, a nawet życia psa. Aby psy każdej wielkości mogły polubić czyszczenie zębów z naszymi WOW NATURAL DENTALS przygotowaliśmy je w dwóch rozmiarach:

  • SMALL & MIDI dla szczeniąt od czwartego miesiąca życia, psów małych i średnich
  • MAXI dla psów dużych i bardzo dużych od ok. 20 kg.


Niskokaloryczna zabawa i żucie, bo dbamy o sylwetkę Twojego psa   

Pielęgnacja zębów nie powinna wpływać na sylwetkę – dlatego opracowaliśmy recepturę o obniżonej kaloryczności WOW NATURAL DENTALS. Dla trwałej, zdrowej przyjemności żucia bez przybierania na wadze!

Wskazówka: Podobnie jak w przypadku wszystkich smakołyków i gryzaków, dzienna porcja pokarmu powinna być pomniejszona o ilość kalorii WOW NATURAL DENTALS.

Nieświeży oddech u psa?

Pożegnaj problem z nieświeżym oddechem u psa. Gryzaki do czyszczenia zębów dla psa WOW walczą z przyczyną nieświeżego oddechu, usuwając płytkę nazębną a także ze skutkiem. Olej z mięty pieprzowej pozostawia oddech psa przyjemniejszym.