• Kategorie
  • Szukaj
  • DOG'S LOVE Insekt karma z owadów

Dlaczego karma dla psów z owadów jest dobra dla środowiska?
Nasza karma dla psów z owadów DOG'S LOVE nie tylko pysznie smakuje, ale jest również przyjazna dla środowiska! Larwy muchy czarny żołnierz zawarta w karmie dla owadów dla psów są w 100% wykorzystywane do produkcji karmy, są także źródłem bardzo wysokiej jakości białka i energii. Ponadto produkcja karmy dla psów z insektów DOG'S LOVE chroni zasoby naszej planety Ziemi.


Bądź eko, dołącz do akcji #INSECTDOGDAY
Jeśli każdy pies raz w tygodniu zamiast posiłku mięsnego zje karmę z owadów z naszej linii DOG'S FOR FUTURE to zaoszczędzi 4000 litrów wody, 2 kg zboża i 6 kg CO2! To wystarczający powód, aby Twój ukochany czworonożny przyjaciel skosztował smacznego pokarmu dla owadów, prawda?
Pokaż zdjęcie swojego psa z karmami z owadów DOG’S LOVE na swoim profilu w mediach społecznościowych  i oznacz  #INSECTDOGDAY. Każdy mały gest dla ochrony naszej Planety jest bardzo ważny.


Dla jakich psów odpowiednia jest karma z owadów z linii DOGS FOR FUTURE firmy DOG'S LOVE?
Karma z insektów DOG'S LOVE jest idealna dla wymagających czworonożnych smakoszy, których opiekunowie starają się żyć w sposób przyjazny dla środowiska i jednocześnie chcieliby dołożyć swoją cegiełkę do ochrony naszej planety. Nasza karma dla psów z owadów  to optymalnie skomponowane kompletne menu, które zaspokaja codzienne potrzeby psów wszystkich ras i w każdym wieku. Mokra karma z insektów  Insekt Pur jest hipoalergiczna, dlatego nadaje się również dla wrażliwych żołądków psów lub czworonożnych przyjaciół z alergiami i nietolerancjami. Ponadto każda nasza pełnowartościowa karma z owadów charakteryzują się bardzo dobrą bioprzyswajalnością. Białko z owadów jest bardzo łatwo przetwarzane i wchłaniane przez organizm psa.