• Kategorie
  • Szukaj
  • DOG'S LOVE

Twój pies pokocha karmy DOG’S LOVE ! Bo to sucha karma dla psa z dużą zawartością mięsa! I zawiera aż do 90% białka zwierzęcego w białku całkowitym. W połączeniu z wartościowymi warzywami, szlachetnymi ziołami i wysokiej jakości olejami powstaje pełnowartościowy posiłek, dodatkowo bez zbóż, glutenu, sztucznych konserwantów i wzmacniaczy smaku. Twój pies je pokocha od pierwszego chrupnięcia!


Monobiałkowe karmy DOG’S LOVE są także odpowiednie dla psów z wrażliwym układem pokarmowym  lub psów z alergiami. Zgodnie z mottem „Naturalne, odpowiednie dla gatunku i zróżnicowane” DOG’S LOVE oferuje Twojemu psu dokładnie to, czego potrzebuje, w tym wysokiej jakości źródła białka. Karmy są zawsze opracowywana wspólnie z lekarzami weterynarii i optymalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych psów.

Obietnica zachowania świeżości w karmach DOG’S LOVE

 Wysoki udział świeżego mięsa i wysokiej jakości składników zapewnia wysoką strawność składników odżywczych, co zmniejsza ilość wymaganego pokarmu w porównaniu z konwencjonalną suchą karmą.

Dzięki najnowocześniejszemu procesowi produkcji i delikatnemu gotowaniu sucha karma DOG’S LOVE nadal zawiera cenne witaminy i składniki odżywcze. Krokiety nie pęcznieją w żołądku psa - dzięki czemu przewód pokarmowy jest mniej obciążony, wymagany czas odpoczynku po jedzeniu jest skrócony, a ryzyko problemów żołądkowych jest znacznie zmniejszone.

Najczęstsze pytania

Czy sucha karma DOG'S LOVE jest pełnoporcjową karmą, czy muszę coś dodać?

Nasze odmiany suchej karmy opracowaliśmy wspólnie z ekspertami ds. żywienia i lekarzami weterynarii zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi. Jako pełnoporcjowe karmy dostarczają psu wszystkich niezbędnych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Możesz podawać suchą karmę w 100% lub połączyć ją z naszą karmą mokrą jako dietę mieszaną.


Czy mój pies powinien otrzymywać karmę mokrą czy suchą?

Każdy pies ma inne preferencje i każdy rodzaj karmienia ma swoje zalety: Mokra karma jest najbliższa naturalnej diecie przodków Twojego psa, sucha karma jest poręczna i praktyczna w podawaniu. Po prostu obserwuj ,co najlepiej działa na twojego psa. Wiele psów lubi również połączenie mokrej i suchej karmy.

 
Czy muszę moczyć suchą karmę w wodzie przed karmieniem?

Zalecamy moczenie suchej karmy w wodzie przez około 15 minut przed podaniem. Dzieje się tak, ponieważ wilgoć jest usuwana z krokieta podczas procesu produkcyjnego — namoczone krokiety są również łatwiejsza do strawienia, ponieważ nie musi być najpierw „zmiękczana” kwasem żołądkowym. Sucha karma DOG'S LOVE nie pęcznieje w żołądku, dzięki czemu jest lekkostrawna.


Ile wapnia i fosforu zawiera sucha karma DOG'S LOVE?

Wszystkie rodzaje suchej karmy DOG'S LOVE zawsze zawierają idealny stosunek wapnia do fosforu, dzięki czemu optymalnie dostarczają Twojemu psu niezbędnych składników odżywczych. Informacje dotyczące wapnia i fosforu znajdują się w wykazie dodatków. Stosunek wapnia do fosforu mieści się w optymalnym zakresie dla wszystkich odmian, zgodnie z wytycznymi FEDIAF.