• Kategorie
  • Szukaj
  • WOW CAT dla dorosłych kotów

Naturalność i nieodparty smak wyróżniają karmy WOW CAT. Zapewniają dorosłym kotom wszystko, czego potrzebują do zdrowej i naturalnej diety. Dzięki dużej ilości świeżego mięsa lub ryb, wysokiej jakości białkom i naturalnym składnikom oferujemy Twojemu kotu nie tylko pyszne, pełnoporcjowe menu, ale także zdrową podstawę do aktywnego i szczęśliwego życia kota. Stworzyliśmy także linię WOW CAT Senior dla kotów od 10. roku życia. Idealnie zbilansowane pełnoporcjowe karmy dla kota seniora wyróżniają  się EKSTRA dużą ilością mięsa! I jak wszystkie karmy WOW CAT  nie zawierają sztucznych barwników i wzmacniaczy, cukru, konserwantów, zbóż, glutenu i laktozy.

Najlepsza karma dla kota może powstać tylko z najlepszych składników


WOW CAT w trosce o dobro Twojego kociaka stawia na pożywne mięso, wartościowe podroby, cenne oleje,  mnóstwo witamin i pierwiastków śladowych, które są po prostu dobre i przyczyniają się do witalności Twojego Pupila. Dzięki wysokiej zawartości mięsa koty są optymalnie zaopatrywane w wysokiej jakości białka.

WOW CAT stawia na regionalne pochodzenie i sezonową jakość składników. Dba z najwyższą troska  o wysokie standardów jakości. Dlatego wybiera do współpracy wiarygodnych i zaufanych dostawców.

Dzięki WOW CAT możesz mieć pewność, że robisz coś dobrego dla swojego kociaka w każdym wieku – od juniora do seniora. Karmy WOW robią po prostu WOW, kotom w każdym wieku!

WOW CAT to idealna karma dla wybrednych kotów

Szeroki wybór karm WOW spełni indywidualne preferencje każdego kota. Z pewnością każdy kot znajdzie swoją nową ulubioną karmę, od której po prostu nie będzie mógł się oderwać! Naturalny smak pochodzący z wysokiej jakości składników, bez żadnych zbędnych dodatków. Kuszący zapach, także wyłącznie naturalny, bo nie dodajemy żadnych sztucznych aromatów czy wzmacniaczy.  Delikatny pasztet o bogatym aromacie, wyśmienity sosy a może apetyczne filety w sosie? Dla tych  które wolą lizać i dla tych które wolą bardziej płynne jedzenie.