• Kategorie
  • Szukaj
  • RENSKE Chhurpi gryzaki z sera himalajskiego dla psów

Pies ma naturalną potrzebę żucia i gryzienia. Gryzaki do do żucia jak ser himalajski dla psa są ważne nie tylko dla zaspokojenia potrzeb związanych z żuciem Twojego psa, ale są również ważne dla psich zębów! Podczas żucia zęby Twojego psa są czyszczone naturalnie. Oprócz tego, że żucie zapewni higienę psich zębów i zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia, pomaga zwalczyć nudę i może zmniejszyć stres.

Chhurpi gryzak naturalny o tradycyjnej recepturze

RENSKE CHHURPI Cheese bone to naturalny przysmak dla psa oparty na tradycyjnej recepturze z Himalajów. Nasze sery himalajskie produkowane są ręcznie, tradycyjną metodą. Każdy gryzak Chhurpi składa się w 99,9% ze świeżego mleka krowiego (0,01% to sól). Podobnie jak przy produkcji sera, do mleka dodaje się podpuszczkę. W ten sposób mleko zamienia się w skrzep, masę tę umieszcza się w przepuszczających wilgoć ściereczkach w formie, następnie sprasowuje i suszy w niskiej temperaturze przez ponad 3 miesiące w specjalnych komorach suszarniczych. Dzięki temu procesowi obróbki, gryzaki z sera himalajskiego niemal nie zawiera laktozy, czyli cukru z mleka, który u psów może prowadzić do biegunek. Ten proces produkcji zapewnia nieodpartą i zdrową ucztę dla Twojego psa i jego zębów!

Zrównoważona produkcja

Czy oryginalny ser himalajski musi powstawać z mleka krów himalajskich wypasanych w Nepalu? Nie! My zdecydowaliśmy się na produkcję Renske Chhurpi w Belgii (certyfikat IFS) z mleka krów belgijskich, bo wiemy jak ważne jest to, żeby prawdziwe mleko jaka dostępne tylko w ograniczonym zakresie, było dostępne dla mieszkańców Nepalu. Nie chcemy pozbawiać ich mleka, bo bardzo go potrzebują. Posługujemy się himalajską recepturą, a dodatkowo część dochodów przekazujemy rodzinom w Nepalu, skąd pochodzi przepis. Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój to wartości ważne dla Renske.

Ser himalajski dla psów daje przyjemność z żucia na wiele godzin

Ta przekąska do żucia to prawdziwa uczta! Należy do najbardziej zdrowych gryzaków. Jest też zdrowym przysmakiem o nieodpartym smaku. Gryzaki RENSKE CHHURPI to twardy ser, który przypada do gustu większości psom, są po prostu niezwykle smakowite. Jedną z wielkich zalet jest to, że ta przekąska ma dużą twardość, co oznacza, że ​​pies musi włożyć więcej wysiłku, aby delikatnie przeżuć Chhurpi. To zapewni Twojemu psu wiele godzin zabawy podczas gryzienia! Ponadto częste żucie jest dobre dla higieny jamy ustnej i zębów oraz może znacznie zmniejszyć powstawanie płytki nazębnej. Chhurpi jest w 100% naturalny, wegetariański, bezglutenowy i bezzbożowy.

 

Gryzak z sera himalajskiego Chhurpi - zalety dla Twojego psa

Polecamy gryzaki RENSKE CHHURPI dla psów od 4 miesiąca życia! Zawiera niewiele kalorii, a jest bardzo bogaty w białko, a niemal nie zawiera tłuszczu. Niska zawartość tłuszczu powoduje, że jest bezpieczny dla psów z tendencją do nadwagi. Gryzak z sera himalajskiego Renske Chhurpi jest całkowicie wolny od cukrów, chemicznych konserwantów, barwników, substancji zapachowych i aromatów. Jest bardzo twardy, a to zapewni Twojemu psu wiele godzin zabawy podczas gryzienia! Częste żucie i skrobanie jest bardzo dobre dla zębów i może znacznie zmniejszyć tworzenie się płytki nazębnej. Codzienne podawany gryzak naturalny do żucia może znacznie pomóc w usuwaniu kamienia nazębnego , a przede wszystkim zapobiec tworzeniu się płytki nazębnej. Żucie pomaga również zwalczyć nudę, a nawet może zmniejszyć stres. Ponadto podczas żucia organizm psa wytwarza endorfiny – hormon szczęścia. To obniża poziom stresu, działa przeciwbólowo, a przede wszystkim daje poczucie szczęścia! Kolejną dużą zaletą jest to, że Chhurpi nie pęka w porównaniu z niektórymi naturalnymi kośćmi. Drzazgi mogą być bardzo niebezpieczne dla twojego psa.

Czy wiedziałeś? Możesz zrobić pyszną serową przekąskę z ostatniego kawałka Renske Chhurpi. Podgrzej kawałek sera przez około 90 sekund przy mocy 900 watów w kuchence mikrofalowej. Po schłodzeniu masz pyszne przekąski z dmuchanego sera.

Rozmiary serów himalajskich RENSKE CHHURPI

W ofercie różne rozmiary - z łatwością dopasujesz właściwy wariant. Przy wyborze rozmiaru gryzaka kieruj się głównie wagą Twojego psa, a gryzak zapewni psu długotrwającą przyjemność .

Rozmiary i waga RENSKE CHHURPI GOLDDUST

Rozmiar XS - waga produktu ok. 32,5 g

Rozmiar S - waga produktu ok.50,5 g

Rozmiar M - waga produktu ok. 73 g

Rozmiar L - waga produktu ok. 100,5 g

Rozmiar XL - waga produktu ok. 155 g

Rozmiar Gigant - waga produktu ok. 205 g

Rozmiary i waga RENSKE CHHURPI

Rozmiar XS - waga produktu ok. 27 g

Rozmiar S - waga produktu ok. 41 g

Rozmiar M - waga produktu ok. 61 g

Rozmiar L - waga produktu ok. 90 g

Rozmiar XL - waga produktu ok. 123 g

Rozmiar Giant - waga produktu ok. 200 g

 

 

Najczęstsze pytania

Dla psów w jakim wieku można stosować ser himalajski RENSKE CHHURPI?

Zalecamy podawanie psu sera od 4 miesiąca życia.

Czy to prawda, że głównym jest składnikiem sera himalajskiego jest mleko krowie?

Himalajski ser ma w składzie 99,9% ze świeżego mleka krowiego (0,01% to sól). Gryzak ser himalajski dla psa produkowane są zgodnie z tradycyjną recepturą, dzięki czemu niemal nie zawierają laktozy.