• Karmnik dla kota "labirynt przysmaków" - Catit Design Senses

Symbol: H-50745-16

Koty mają naturę myśliwego i dostarczymy im mnóstwo radości stwarzając możliwość zabawy z naszym labiryntem przysmaków. Jak każda zabawka z serii Catit Sense Design  łączy funkcje praktyczne z rozrywkowymi. Oprócz widocznego spowolnienia jedzenia, kot otrzymuję  pewną porcję rozrywki związanej z „polowaniem" na swój posiłek.  

Czas realizacji 48 godzin
88.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.5
Paczkomaty InPost 12.5
Kurier 14.76
Punkt odbioru DPD Pickup 14.76
Kurier InPost 14.76
Kurier (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 58 350 18 30

Zostaw telefon
  • Opis
  • O marce
Catit Design Senses - karmnik dla kota "labirynt przysmaków" 

Koty mają naturę myśliwego i dostarczymy im mnóstwo radości stwarzając możliwość zabawy z naszym labiryntem przysmaków. Jak każda zabawka z serii Catit Sense Design  łączy funkcje praktyczne z rozrywkowymi. Oprócz  widocznego spowolnienia jedzenia, kot otrzymuję  pewną porcję rozrywki związanej z „polowaniem" na swój posiłek. Jedzenie nie czeka w miseczce, ale trzeba je zdobyć - to jeden z najważniejszych kocich instynktów zaspokajanych przez labirynt przysmaków. Z kolei spowolnienie procesu jedzenia ma ogromne znaczenie dla zachowania prawidłowej wagi ciała kota. Nawet w przypadku otyłości możemy znacząco wspomóc działania karm wspomagających redukcje wagi wykorzystując karmnik labirynt przysmaków. Karmnik może zapobiec przejadaniu i zmotywować kota do aktywności fizycznej.  

Jak to działa?
Karmnik labirynt przysmaków ma boczne wycięcia przez które kot przesuwa chrupki, do momentu aż znajdą się w dolnej części zasobnika. Obracające się wewnątrz dyski dają możliwość  zwiększenia lub zmniejszenia otworów, co pozwala na  przygotowanie kotu różnych poziomów trudności. Gumowa mata, w której umieszczona jest zabawka prócz stabilizacji dodatkowo masuję łapki pupila.

Wymiary 24 x 27 x 24,5 cm

Każdy produkt Catit Senses można kupić oddzielnie, ale kupione razem stworzą kompletny Sensory Activity Center dla Twojego ukochanego Pupila. Dlatego zobacz również inne produkty w linii Catit Design Senses: centrum  masażu, drapak z matą masującą, tory z piłką czy zestaw do hodowania świeżej trawy.

Catit Senses - Od dziś Twój Kot nie ma już ochoty na Twoje firanki czy skórzaną kanapę.

Misją Catit Senses jest dostarczanie praktycznych, łatwych w użyciu i wygodnych produktów specjalnie dostosowanych do potrzeb wymagających kotów.

Każdy opiekun kota wie, że koty są niezwykle wymagające, czasem niemal wybredne. Marka Catit firmy Hagen podjęła się wyzwania i rozwija produkty, które spełniają rygorystyczne oczekiwania kotów.

Zabawki dla kotów pod marką Catit zostały wymyślone po to by zająć koty domowe w czasie nieobecności właścicieli. Wszystkie osoby posiadające koty wiedzą, do czego jest zdolne nudzące się i tęskniące zwierzę. Jedną z przyczyn takich zachowań jest unikalność zmysłów kota. One widzą rzeczy i słyszą dźwięki, które są poza percepcją człowieka. Doświadczają świat w sposób, który możemy sobie tylko próbować wyobrazić. Dlatego wyjątkowe zabawki Catit Senses zostały zaprojektowane w taki sposób by bodźce docierały do wszystkich zmysłów kotów - słuchu, smaku, zapachu,  wzroku i dotyku, zaspokajając ich instynktowne potrzeby. To podejście pozwala na ochronę cennych dla ludzi przedmiotów, a jednocześnie dostarcza zwierzętom niezbędnych dla nich wrażeń. Kot ma możliwość zaspokojenie wielu swoich instynktownych  potrzeb - ścierania pazurków, drapania, masowania łapek, polowania, ocierania.  Wystarczy  zobaczyć  produkty w linii Catit Design Senses: centrum  masażu, labirynt przysmaków, tory z piłką czy zestaw do hodowania świeżej trawy, aby zrozumieć ich wyjątkowość.

Każdy produkt Catit Senses można kupić oddzielnie lub mogą być zakupione razem, aby stworzyć kompletny Sensory Activity Center dla swojego zwierzaka .


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie