• Earth Rated woreczki kompostowalne (4x15 szt.)

Symbol: 870856100113

Sprzątając odchody po swoim psie możesz dbać o środowisko. Możesz to zrobić jeszcze bardziej, kiedy zdecydujesz się używać przy tym biodegradowalnych woreczków na odchody. Woreczki biodegradowalne są szczelne, mocne i stworzone ze skrobi warzywnych.Wszystko po to, aby utrzymać Twój dom, Twoją okolicę i Twoją planetę w czystości od bałaganu pozostawianego przez nasze zwierzęta

Czas realizacji 48 godzin
Brak towaru
38.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.5
Paczkomaty InPost 12.5
Kurier 14.76
Punkt odbioru DPD Pickup 14.76
Kurier InPost 14.76
Kurier (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.4 kg
Zostaw telefon

KOMPOSTOWALNE WORECZKI NA ZWIERZĘCE ODCHODY EARTH RATED - ZADBAJ O ŚRODOWISKO

Sprzątając odchody po swoim psie możesz dbać o środowisko. Możesz to zrobić jeszcze bardziej, kiedy zdecydujesz się używać przy tym biodegradowalnych woreczków na odchody. 

Tradycyjne woreczki na psie odchody produkowane są z plastiku, który rozkłada się nawet kilkadziesiąt lat. Powoduje to, że wielu opiekunów psów rezygnuje ze sprzątania po swoich psach, w przekonaniu, że wybierają mniejsze zło. Mogą w ten sposób neutralizować poczucie winy, ale nie ulega wątpliwości, że sprzątanie po własnym psie należy do bezwzględnych obowiązków opiekuna. Pozostawione psie odchody zatruwają środowisko, zwiększają zagrożenie epidemiczne stanowiąc niebezpieczeństwo dla innych psów i ludzi. 

Najbardziej ekologiczny wybór

Jeśli ekologia i dbałość o nasze środowisko są dla Ciebie ważnymi wartościami wybierz woreczki kompostowalne Earth Rated. 

Biodegradowalne woreczki na psie odchody posiadają certyfikat BPI - Instytutu Produktów Biodegradowalnych - jako produkt podlegający kompostowaniu i rozkładowi biologicznemu. Biodegradowalne woreczki Earth Rated spełniają normę ASTM D6400 i EN13432, co pozwala na ich utylizację w miejskich kompostowaniach przyjmujących odpady zwierząt. 

Dbaj z nami o środowisko, wybierając Earth Rated

Woreczki biodegradowalne są szczelne, mocne i stworzone ze skrobi warzywnych. Zalecamy ich przechowywanie przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, w suchym i chłodnym miejscu. Wszystko po to, aby utrzymać Twój dom, Twoją okolicę i Twoją planetę w czystości od bałaganu pozostawianego przez nasze zwierzęta. Innowacyjne produkty kanadyjskiej marki EARTH RATED zapewniają wsparcie miłośnikom zwierząt domowych w oswajaniu kłopotliwej czynności sprzątania. 

W zestawie 4 rolki woreczków kompostowalnych. Każda rolka składa się z 15 woreczków.

Rozmiar pojedynczego woreczka wynosi ok. 33 x 23 cm.

POZNAJ ZALETY KOMPOSTOWALNYCH WORECZKÓW EARTH RATED:

  • są WRAŻLIWE, ale WYTRZYMAŁE - wrażliwe na światło słoneczne i wilgoć, zalecamy, aby przechowywać je w suchym i ciemnym miejscy, co przedłuża ich żywotność,
  • SZCZELNE dzięki unikatowym zgrzewom,
  • PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA i BIODEGRADOWALNE - wykonane ze skrobi warzywnych ulegają zupełnej degradacji w czasie około 1 roku,
  • BEZZAPACHOWE - idealne dla osób z nadwrażliwością węchową oraz nieprzepadających za intensywnymi zapachami tego typu produktów.

WYBIERAJĄC EARTH RATED, DBASZ O ŚRODOWISKO

Wszystkie opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, a zamiast plastikowych rolek wykorzystywany jest rdzeń z makulatury. Ich kompostowalne i biodegradowalne właściwości potwierdza przyznany certyfikat BPI. Dodatkowo spełniają one wytyczne ASTM D6400, co pozwala na ich utylizację w zakładach i kompostowniach przyjmujących odchody zwierząt domowych. To doskonała opcja, by ograniczyć zużycie plastików.

Jak wygląda proces rozkładu woreczków biodegradowalnych?

W kontakcie worka z wilgotnym i ciepłym środowiskiem zostanie on „zjedzony" przez bakterie glebowe. Rozłożą go na biomasę, wodę i CO2. Pod wpływem warunków atmosferycznych i przy udziale bakterii materiał rozkłada się do pierwotnej postaci i wraca do gleby, z której wyrastają rośliny. To zamknięty cykl.

Nasze woreczki kompostowalne mają na sobie nieszkodliwy nadruk w kolorze zielonym, po którym również nie zostaną w ziemi żadne szkodliwe substancje.

DLACZEGO SPRZĄTANIE ZWIERZĘCYCH ODCHODÓW JEST WAŻNE?

Psie odchody są zanieczyszczeniem środowiska. Jeden gram psiej kupy może zawierać ponad 23 miliony bakterii. Bez względu na to, czy mieszkasz w małym czy dużym mieście, ekosystem nie jest w stanie skutecznie poradzić sobie z odchodami psów. Najlepszym sposobem, aby być odpowiedzialnym właścicielem, jest sprzątanie po swoim psie.

  • Psie odchody zawierają niebezpieczne dla ludzi i zwierząt pasożyty i bakterie (salmonella, glista, tasiemiec, E-Coli).
  • Kwaśny odczyn odchodów jest szkodliwy dla roślin i trawników.
  • Intensywny wzrost liczby zwierząt w gospodarstwach domowych sprawia, że ekosystem nie jest gotowy na przyjęcie tak dużej ilości odchodów.

Woreczki EARTH RATED są gwarancją bezpieczeństwa, dobrej zabawy i odpoczynku w komfortowych warunkach.

EARTH RATED pozwala na bezpieczną i komfortową symbiozę zwierząt domowych i ludzi w jednym środowisku. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie