• Earth Rated Woreczki bezzapachowe na psie odchody (8x15 szt.)

Symbol: 870856100014

W zestawie 8 rolek uzupełniających do etui EARTH RATED. Każda rolka składa się z 15 woreczków bezzapachowych. Rozmiar pojedynczego woreczka wynosi ok. 33 x 23 cm.

Czas realizacji 48 godzin
Brak towaru
30.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.5
Paczkomaty InPost 12.5
Kurier 14.76
Punkt odbioru DPD Pickup 14.76
Kurier InPost 14.76
Kurier (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.4 kg
Zostaw telefon

WORECZKI NA ZWIERZĘCE ODCHODY EARTH RATED - ZADBAJ Z NAMI O ŚRODOWISKO

Wszystko po to, aby utrzymać Twój dom, Twoją okolicę i Twoją planetę w czystości od bałaganu pozostawianego przez nasze zwierzęta. Innowacyjne produkty kanadyjskiej marki EARTH RATED zapewniają wsparcie miłośnikom zwierząt domowych w oswajaniu kłopotliwej czynności sprzątania. 

W zestawie 8 rolek uzupełniających do etui EARTH RATED.

Każda rolka składa się z 15 woreczków bezzapachowych. Rozmiar pojedynczego woreczka wynosi ok. 33 x 23 cm.

POZNAJ ZALETY BEZZAPACHOWYCH WORECZKÓW EARTH RATED:

  • DUŻE i WYTRZYMAŁE - przystosowane do psich odchodów, co daje większy komfort w zbieraniu nieczystości,
  • SZCZELNE dzięki unikatowym zgrzewom,
  • PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA - dzięki zawartości pro-degradanta TDPA rozkład następuje 100 do 1000 razy szybciej niż w tradycyjnych woreczkach foliowych
  • BEZZAPACHOWE - idealne dla osób z nadwrażliwością węchową oraz nieprzepadających za intensywnymi zapachami tego typu produktów.
  • BEZPIECZNE - ich odpowiednie wymiary pozwalają na całkowite zakrycie ludzkiej dłoni, co redukuje ryzyko przenoszenia pasożytów i bakterii niebezpiecznych dla zdrowia ludzi. 

WYBIERAJĄC EARTH RATED, DBASZ O ŚRODOWISKO

Wszystkie opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, a zamiast plastikowych rolek wykorzystywany jest rdzeń z makulatury. Woreczki ulegają degradacji w ciągu bardzo krótkiego czasu - od kilku tygodni do 1-2 lat. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii produkcji EPI. Pozwala ona na szybszy rozkład, w przeciwieństwie do tradycyjnych woreczków, np. spożywczych. Technologia EPI została zaprojektowana tak, aby kontrolować i zarządzać cyklem życia produktów. Zawarty w nich pro-degradant TDPA katalizuje i kilkukrotnie przyśpiesza tę reakcję. 

DLACZEGO ZBIERANIE ZWIERZĘCYCH ODCHODÓW JEST WAŻNE?

Psie odchody są zanieczyszczeniem środowiska. Jeden gram psiej kupy może zawierać ponad 23 miliony bakterii. Bez względu na to, czy mieszkasz w małym czy dużym mieście, ekosystem nie jest w stanie skutecznie poradzić sobie z odchodami psów. Najlepszym sposobem, aby być odpowiedzialnym właścicielem, jest sprzątanie po swoim psie.

  • Psie odchody zawierają niebezpieczne dla ludzi i zwierząt pasożyty i bakterie (salmonella, glista, tasiemiec, E-Coli).
  • Kwaśny odczyn odchodów jest szkodliwy dla roślin i trawników.
  • Intensywny wzrost liczby zwierząt w gospodarstwach domowych sprawia, że ekosystem nie jest gotowy na przyjęcie tak dużej ilości odchodów.

Woreczki EARTH RATED są gwarancją bezpieczeństwa, dobrej zabawy i odpoczynku w komfortowych warunkach

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie