• Kleszczołapki Tick Twister Clipbox - różowy

Symbol: 850646 000274_R

Kleszczołapki ®pozwalają na bezpieczne i proste usuwanie kleszczy ze skóry. TickTwister® Kleszczołapki® Clipbox usuwa kleszcza wbitego w ciało psa ,kota czy nasze  bez ryzyka uszkodzenia pasożyta - dzięki temu nie wypuszcza on zwiększonej ilości toksyn, tak niebezpiecznych dla zdrowia.

Czas realizacji 48 godzin
Brak towaru
19.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Punkt odbioru DPD Pickup 12
Paczkomaty InPost 12.5
Kurier 14.76
Kurier InPost 14.76
Kurier (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

Kleszczołapki® pozwalają na bezpieczne i proste usuwanie kleszczy ze skóry. TickTwister® usuwa kleszcza wbitego w skórę psa, kota czy naszą  bez ryzyka uszkodzenia pasożyta - dzięki temu nie wypuszcza on zwiększonej ilości płynów ustrojowych, w których mogą znajdować się niebezpieczne dla zdrowia patogeny.

TickTwister® zbudowany jest z uchwytu i dwóch ząbków, które wsuwa się między skórę a kleszcza (jak najbliżej skóry). Aby wykręcić pasożyta należy po prostu  2-3 razy przekręcić uchwyt. Operacja trwa zaledwie kilka sekund i wymaga jedynie użycia środka dezynfekującego po wyjęciu kleszcza.Zdezynfekować nalezy miejsce wkłucia, ale także Kleszczołapki® (można je np. zanurzyć we wrzątku)

 

Haczyki Tick Twister® są wytwarzane z żywicy polimerowe, niełamliwei i odpornej na środki dezynfekcyjne i wysokie temperatury.

W opakowaniu znajdują się dwa haczyki:
- duży do kleszczy dużych rozmiarów,
- mały do małych kleszczy i do użycia w trudno dostępnych miejscach np. uszy.

Producent: H3D, Francja

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie